Honda City 2022

Yeni Honda City birçok yeni tasarım öğesi ile Türkiye’de satışa çıktı. 1.5 Vtec vtc ve CVT otomatik şanzıman standart Otomobilin tasarımı, agresif ve yalın tasarımdan daha akıcı ve lüks bir görünüme geçerek neredeyse Honda Civic’i taklit ediyor. Ayrıca yerden yüksekliği, iç hacminin genişliği ve büyük bağaj hacmine sahip olan yeni Honda City büyük beğeni alacağa benziyor. Yeni City sportif, zarif, şık olarak ve tasarım çekiciliği açısından çok daha fazlasını sunacak.


Türkiye’de elagance ve exequtive olarak 2 versiyonda satılacak. Piyasadaki kendi segmentindeki araçlara göre üst donanımlara sahip gibi görünüyor.


City executive modeli anahtarsız giriş ve çalıştırma, led farlar, led sis farları gibi donanımlara sahip Elegance modeli ise halojen aydınlatmalara sahip.
Her iki versiyonda da 1,5 Vtec VTC motor ve yenilenmiş CVT otomatik şanzımanla otomobil piyasasında boy gösterecek.


Ciyt Hindistan ve Tayland’da satışa çıktığından beri büyük bir beğeniye sahip Türkiye’de aynı beğeniyi alacağa benziyor.

Honda kullanıcılarının bir araya geldiği, Honda TR Forum'da genellikle uzman kişiler ve deneyimli kullanıcılar bulunur, bu nedenle sorununuzu çözmenize yardımcı olabilecek faydalı ipuçları ve tavsiyeler alabilirsiniz. Eğer bir sorun yaşıyorsanız, deneyimlerinizi paylaşarak diğer Honda kullanıcılarının da bu konuda bilgi sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz. Foruma yaz veya  Yorum Yap!

İlgili Makaleler

Yanıt

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir